Partnerzy portalu
Koku Sushi zachęca firmy do pudełkowej Wigilii online Koku Sushi proponuje pudełkową wigilię online

Koku Sushi zachęca firmy do pudełkowej Wigilii online

Autor: horecatrends.pl Data: 08 grudnia 2020 10:59

Brak zamówień na bożonarodzeniowy catering dla firm to kolejny cios w branżę gastro. Koku Sushi wymyśliło pudełkową wigilię dla pracownika. Kilka firm skorzystało już z tej nietypowej świątecznej oferty.

Zazwyczaj w okresie bożonarodzeniowym w restauracjach Koku panował wzmożony ruch. Co roku sieć przygotowała firmowy wigilijny catering dla wielu instytucji i przedsiębiorstw. Tego grudnia, z powodu pandemii, takiego wyniku nie da się powtórzyć. ale Koku wymyśliło za to pudełkową wigilię dla pracownika.

- Szef niczym Mikołaj może zamówić dla pracowników świąteczny zestaw sushi, podając liczbę osób i rozliczając się jedną fakturą za cały poczęstunek. W określonym dniu na podaną godzinę dowozimy pod wskazany adres pudełko z poczęstunkiem dla każdego pracownika. Oczywiście zachowując epidemiologiczne obostrzenia. Wszyscy mogą potem zasiąść do stołu i połączyć się online, by pożyczyć sobie spokojnych i zdrowych świąt - mówi Mariusz Olechno, szef kuchni w Koku.

Dostępne są trzy warianty poczęstunku - za 40, 50 i 60 zł. Boxy zawierają przekąski m.in. spring rollsy czy kimchi oraz danie główne, czyli rolki sushi np.: uramaki z łososiem czy futomaki z tuńczykiem. W wersji najbardziej ekskluzywnej jest też tatar z łososia na ryżu oraz specjalność szefa, czyli futomaki Mariana.

Sieć franczyzowa Koku Sushi liczy aktualnie 37 restauracji, działających w 33 polskich miastach. Oferta świąteczna ważna jest do 23 grudnia 2020 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz