Partnerzy portalu
Kuba Korczak zaprasza na warsztaty kulinarne Kuba Korczak zaprasza na warsztaty kulinarne, fot. facebook.com/gotujezerowaste

Kuba Korczak zaprasza na warsztaty kulinarne

Autor: horecatrends.pl Data: 04 grudnia 2020 11:46

Szef kuchni Kuba Korczak razem ze swoją załogą zaprasza na warsztaty kulinarne. Voucher na tego typu spotkanie w kuchni może być świetnym prezentem dla wszystkich miłośników gotowania i wsparciem dla gastronomii.

Voucher na warsztaty kulinarne może być miłym prezentem dla bliskich i tym samym wsparciem dla gastronomii. Jednym z szefów kuchni, który organizuje warsztaty kulinarne jest Kuba Korczak. 

- Gorąco zapraszamy na magicznie energetyczne warsztaty kulinarne online dla osób prywatnych i firm, wraz autorskimi scenariuszami teambuiding dla chętnych. Spełniamy kulinarne marzenia, o absolutnie każdej tematyce oraz gorąco polecamy te, o których nawet nie śniliście, a które znajdziecie w naszej ogromnej bazie obłędnych propozycji. Wszystko to, w pełni kompleksowo, z dostawą, kulinarnymi prezentami i opakowaniami przepełnionymi wysmakowanym designem, w duchu filozofii zero waste - napisał szef kuchni na swoim profilu na Facebook.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz