Partnerzy portalu
Laguny podbijają Social Media kawiarni, stacji paliw, targów Laguny opanowały nie tylko Kraków ale i Social Media/ fot. shutterstock

Laguny podbijają Social Media kawiarni, stacji paliw, targów

Autor: www.horecatrends.pl Data: 18 kwietnia 2021 20:28

Laguny opanowały nie tylko Kraków ale i Social Media - i to nie tylko sieci handlowych ale również kawiarnii, stacji benzynowych i Targu Śniadaniowego.

Laguny - jedni je uwielbiają, inni się ich boją. Jedno jest jednak pewne - wzbudzają prawdziwe emocje. 

Laguny podbijają "internety"

Internet i Social Media szybko zareagowały na głośną sprawę dot. croissanta na drzewie, który przeraził mieszkańców Krakowa na tyle, że Inspektorzy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (KTOZ) zostali wezwani do interwencji ws. "zwierzęcia", które nie opuszczało drzewa przy jednym z bloków. Mieszkanka osiedla zatelefonowała do KTOZ z prośbą o zabranie "stwora" z drzewa. Budził on strach mieszkańców. 

Na reakcję w sieci nie trzeba było długo czekać. #Laguny opanowały internet. Zareagowały sieci handlowe, kawiarnie, stacje benzynowe a także Targ Śniadaniowy.

Z kolei nasza redakcja proponuje, żeby ustanowić Międzynarodowy Dzień Laguna na połowę kwietnia. ;)

Laguny a sprawa polska

Co ciekawe Laguny to już nie tylko sprawa polska. Na ten temat pisały także zagraniczne media m.in. francuska agencja prasowa AFP i brytyjski portal BBC. Sprawę komentował sam Steven King, pisząc na Twiterze: "The croissant came to our planet WITH A LUST FOR EARTH WOMEN!".  ("Croissand przybył na naszą planetę pożądając ziemskich kobiet").

 
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz