×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Letnie fantazje o rozgrzanym piasku, czyli miejskie beach bary - 6 inspiracji
fot. unsplash.com / materiały prasowe / Canva

Letnie fantazje o rozgrzanym piasku, czyli miejskie beach bary - 6 inspiracji

Autor: Anna Wrona/horecatrends.pl Data: 08 sierpnia 2019 14:30 | Aktualizacja: 12 sierpnia 2019 08:50

Tony piasku, palmy, leżaki, kolorowe drinki, a nawet deski surfingowe. W wakacje nie trzeba jechać nad Bałtyk ani w tropiki, aby pochillować na plaży. Gastronomia coraz częściej dba o to, by przenieść nas w innym wymiar. W ramach inspiracji Horecatrends.pl wybraliśmy dla Was kilka ciekawych beach barów.

1. Gorąco nad Odrą

Wrocław proponuje kilka plażowych miejscówek nad Odrą. Mamy m.in. Hot Spot Beach Bar i ZaZoo Beach Bar.

Hot Spot Beach Bar to jedna z największych plaż miejskich w Polsce. W części rekreacyjnej znajdziemy leżaki, hamaki, parasole i palmy, duży bar oraz taras, boisko do siatkówki i badmintona, boisko do nożnej dla dzieci, tor do skimboardu oraz miejsce do gry w boule.

ZaZoo Beach (zgodnie z nazwą) znajduję się za wrocławskim Zoo. Na miejscu złoty piasek, leżaki, 3 bary, Shisha Lounge, stoisko z lodami, mobilna kawiarnia i food trucki oraz bogaty program rozrywkowy.

 

2. Sztuka i piasek pomiędzy kontenerami 

W Poznaniu z nadmorskiego piasku możemy się cieszyć m.in. w przestrzeni KontenerART. To nadwarciańskie centrum kultury, sztuki i miejsce rekreacji, inicjatywa niezależnego środowiska artystów w Poznaniu. Na odwiedzających, spacerowiczów, mieszkańców i gości czeka nie tylko piaszczysta plaża, ale też bogaty program rozrywkowy.

3. W postindustrialnych klimatach

Palmy i piasek otoczone piękną, czerwoną cegłą? Czemu nie! Beach Bar w Łodzi to już stały punkt letniej oferty Manufaktury. Po raz kolejny zwieziono tu tysiąc ton piasku, a na plaży stanęły żywe palmy. Atrakcje Beach Baru to m.in. boisko do piłki plażowej, plac do mini piłki nożnej, strefa zabaw dla dzieci, wielkie leżaki i kosze plażowe.

4. Taniec na piasku

W Warszawie beach barem jest m.in. działająca już od wielu lat La Playa Music Bar. To jednak nie tylko klub, lecz także boisko do piłki plażowej, siatkówki, badmintona oraz miejsce do gry w bule czy frisbee.

5. Chillout pod dachem

Swój skrawek plaży ma też Hala Gwardii dzięki strefie Niewinność Wine Bar. Bo kto powiedział, że plaża może być tylko pod gołym niebem?

6. Góry pozdrawiają morze

Na słonecznych piaskach można wypoczywać również w górach. W Szklarskiej Porębie w tym roku powstał Rabarbar czyli Górska Plaża. To przedsięwzięcie, za którego realizację zabrały się trzy siostry. Sandra, Joanna i Sabina, które postanowiły połączyć aktywny wypoczynek z tradycyjnym plażowaniem.

Redakcja horecatrends.pl przypomina: Korzystajcie z wakacji!

Polecamy też: 10 rzeczy, które trzeba zrobić (i zjeść) latem, czyli wakacyjny dekalog foodies

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz