Partnerzy portalu
Levann - kolejne dziecko Lewandowskich Rodzina Lewandowskich rusza z kolejnym biznesem. Levann wchodzi na rynek z suplementami diety i konsoliduje ich marki własne./ fot. materiały prasowe

Levann - kolejne dziecko Lewandowskich

Autor: www.horecatrends.pl Data: 24 maja 2021 13:29

Niedawno informowaliśmy, że Robert Lewandowski szuka szefa kuchni do swojej restauracji. A teraz pojawiła się informacja o kolejnym biznesie klanu Lewandowskich.

  • Levann to firma Anny i Roberta Lewandowskich, która wchodzi na rynek z suplementami diety i konsoliduje ich marki własne.
  • Od 24 maja do sprzedaży trafią pierwsze produkty marki Levann. Oferta produktów z serii Levann Supplements będzie dostępna m.in.: w sieci Super-Pharm, w sklepie internetowym perfumerii douglas.pl, na empik.com i na foodsbyann.com.
  • Lewandowscy pod szyldem spółki Levann łączą swoje doświadczenia w holistycznym podejściu do zdrowia, ale też dotychczasowe marki własne: Foods by Ann, RL9 i RL9 Coffee. 

W ofercie firmy Levann znajdą się także witaminy i suplementy diety takie jak: Omega-3 D3 + K2, Witamina D3 i K2, Zestaw witamin i minerałów dla mężczyzn, Zestaw witamin i minerałów dla kobiet, Witamina C Complex, Witamina B Complex, Ashwaganda, czy suplementy wspierające koncentrację i energię.

Lewandowscy wchodzą na rynek suplementów diety

- Większość z nas żyje bardzo intensywnie, niejednokrotnie pod wpływem przewlekłego stresu. Nie mamy czasu na relaks, aktywność fizyczną, prawidłowy sen czy przygotowanie optymalnie zbilansowanej diety. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest włączenie właściwych suplementów, czyli produktów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Optymalne stosowanie suplementów należy traktować jako cenne uzupełnienie codziennej diety, zmniejszające ryzyko powstania niedoborów żywieniowych – mówi Łukasz Sieńczewski, dietetyk i ekspert marki Levann Supplements.

Levann - kolejny biznes  Lewandowskich

Levann Supplements to produkty, które poprawią koncentrację, zadbają o właściwą regenerację, pomogą osobom zmagającym się z brakiem sił fizycznych, brakiem energii, czy z nawracającą sennością.

- Levann jako właściciel marek RL9 oraz Foods by Ann wprowadzać będzie nowe produkty dla osób dbających o zbilansowane żywienie, w tym również produkty dla dzieci. Niezwykle istotne są dla nas: odpowiedzialność społeczna i kwestie związane z ekologią. Obecnie przygotowujemy nowe wdrożenia produktowe.Naszą ofertę będzie można znaleźć w sklepach: Aldi, Auchan, Carrefour, Empik, Lidl, Polo Market, Rossman, Smyk, Super-Pharm, czy w Żabce – mówi Norbert Sobotka, Chief Commercial Director w Levann Sp. z o.o.

Nazwa Levann powstała od połączenia skrótów Lev i Ann. Głównym celem wspólnej firmy Roberta i Anny Lewandowskich jest tworzenie produktów najwyższej jakości i promowanie zdrowia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz