×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Lidl rozdaje klientom Pol’and’Rock Festival 2023 kupony. Jakie warunki trzeba spełnić?
Co można kupić w sklepie Lidl podczas Pol’and’Rock Festival?; fot. shutterstock/Grabowski Foto

Lidl rozdaje klientom Pol’and’Rock Festival 2023 kupony. Jakie warunki trzeba spełnić?

Autor: Oprac. NJ/mat. pras. Opublikowano: 03 sierpnia 2023 12:48

Dziś (3 sierpnia) wystartował Pol’and’Rock Festival 2023., a wraz z nim Rockowa Wyspa Lidla, która będzie otwarta dla uczestników festiwalu do niedzieli 6 sierpnia. Jakie produkty można kupić w tym sklepie i z jakich promocji mogą skorzystać użytkownicy aplikacji LIDL Plus?

Sklep Rockowa Wyspa Lidla działa podczas Pol’and’Rock Festival już od 13 lat. Wśród asortymentu znajdują się podstawowe produkty spożywcze takie jak pieczywo, soki, lody, owoce, warzywa, ale również słodycze, chipsy i słone przekąski. Na uczestników festiwalu w sklepie czeka również nabiał i kabanosy. Ponadto w ofercie dostępne są też tzw. festiwalowe “must have”, czyli akcesoria biwakowe, od ręczników, śpiworów po podstawowe element odzieży.

Jakie promocje są dostępne dla klientów Lidla na Pol’and’Rock Festival 2023?

Wszyscy klienci Lidla, którzy wybiorą Rockową Wyspę Lidla w aplikacji Lidl Plus jako ulubiony sklep otrzymają kupony, np. w ramach ofert 2+1 gratis.

Szczegółowe informacje o promocjach dla klientów Rockowej Wyspy Lidla dostępne są na stronie Lidla: OFERTA WAŻNA OD 1.08 GAZETKA OD 1.08 - Strona 1 - Gazetka Lidla.

Pol’and’Rock Festival 2023 potrwa do soboty 5.08, sklep będzie czynny do niedzieli 6.08

Sklep Rockowa Wyspa Lidla został otwarty już 1 sierpnia i będzie czynny nieprzerwanie do niedzieli 6 sierpnia do godziny 12.00. Można w nim płacić zarówno gotówką, jak również kartą. Na klientów czekają kasy standardowe oraz samoobsługowe.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz