×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Lodówka vendingowa Żabki już działa – to pilotaż realizowany z Maczfit
Lodówka vendingowa sieci Żabka stanęła w prywatnym szpitalu w Warszawie. Fot. Materiały prasowe

Lodówka vendingowa Żabki już działa – to pilotaż realizowany z Maczfit

Autor: KG/horecatrends Data: 17 stycznia 2022 10:35 | Aktualizacja: 17 stycznia 2022 10:37

Sieć Żabka uruchomiła pierwszy automat  vendingowy na terenie placówki medycznej. Urządzenie pozwala na dokonywanie szybkich zakupów pacjentom i pracownikom przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Pilotażowy projekt realizowany jest dzięki partnerstwu z Maczfit - spółką wchodzącą w skład Grupy Żabka, która na terenie tego samego szpitala posiada dostępny dla pracowników automat z posiłkami.

Automat vendingowy Żabki znajduje się w jednym z prywatnych szpitali przy al. Rzeczypospolitej 5 w Warszawie. Stoi w ogólnodostępnej części szpitala, tuż obok izby przyjęć.

Lodówka vendingowa - co można z niej kupić?

 

Asortyment, w który została zaopatrzona maszyna, dostosowano do specyfiki lokalizacji i profilu klienta. Dostępnych jest w nim ok. 30 produktów, głównie marek własnych Żabki, m.in. dania gotowe Szamamm, kanapki Tomcio Paluch, płynne przekąski Foodini, soki i lemoniady Wycisk. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i posiada intuicyjny panel sterowania. Pozwala na zakup jednego lub kilku produktów w trakcie jednej transakcji. Płatności za zakupy można dokonać bezgotówkowo - za pomocą karty płatniczej lub telefonu.  

Maczfit z lodówki vendingowej

Z kolei Maczfit w swojej lodówce vendingowej oferuje obiady, sałatki i desery, które stanowią alternatywę dla kantyn i restauracji fast food. Jest to rozwiązanie gwarantujące pracownikom szpitala elastyczność i różnorodność - codziennie do wyboru jest kilka wariantów każdego z posiłków, a dania nie powtarzają się aż przez 8 tygodni.

Sieć Żabka swoim posiada różne formaty sklepów, które mogą funkcjonować w różnorodnych lokalizacjach. Obok stacjonarnych placówek, są to m.in. sklepy mobilne, sklepy autonomiczne, w tym otwarta ostatnio Żabka Nano w modelu store-in-the-store, czy placówka pilotażowa na stacji benzynowej Rakieta.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz