Partnerzy portalu
Maciej Żakowski panelistą Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu Maciej Żakowski, współtwórca Restaurant Week Polska oraz sieci ORZO, fot. PTWP

Maciej Żakowski panelistą Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: horecatrends.pl Data: 29 października 2020 08:09

Maciej Żakowski, współtwórca Restaurant Week Polska oraz sieci ORZO, będzie panelistą Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Weźmie udział w debacie pt. "#HorecaTrendsTalks: Gastronomia zmian. Nowe zasady, rozwiązania i trendy".

Debata "#HorecaTrendsTalks: Gastronomia zmian. Nowe zasady, rozwiązania i trendy" odbędzie się 4 listopada w godzinach 13.30-15.15. Jej główne tematy to:

· Bezpieczeństwo dostawy i gastronomia w maseczce

· Zero waste, cloud kitchens, delivery – trendy, które wybrzmiały w pandemii

· Prawdziwych „przyjaciół” poznaje się w lockdownie. Dostawcy na pomoc HoReCa

· Kryzys = wyzwanie. Czy to nowy impuls do zmian?

· Quo vadis, polska gastronomio?  

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisje debat będzie można śledzić między innymi w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Nowa rzeczywistość zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? O tym porozmawiamy z ekspertami, praktykami i analitykami podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE!

Czytaj również: Maciej Żakowski: Znajdujemy się na początku rewolucji gastronomicznej

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz