Partnerzy portalu
Magda Gessler reklamuje Allegro Magda Gessler, Aleksandra Żebrowska i Maciej Musiał reklamują Allegro. / fot. materiały prasowe

Magda Gessler reklamuje Allegro

Autor: oprac. JS Data: 03 listopada 2022 14:22

Magda Gessler, Ola Żebrowska oraz Maciej Musiał z mamą, Anną Musiał wzięli udział w najnowszej kampanii marketingowej Allegro.

Gessler, Żebrowska i Musiał zostali sąsiadami. Trwa nowa kampania marketingowa Allegro.

Najnowsza kampania pod hasłem Twoje Allegro koncentruje swoje działania wokół trzech filmów. Głównym planem każdego z nich jest ciasna winda jednej z warszawskich kamienic. To właśnie w niej słynna restauratorka Magda Gessler spotyka aktora Macieja Musiała z mamą oraz mnóstwem paczek z Allegro, a influencerka Ola Żebrowska ujawnia Maćkowi swoje sekretne pasje. Produkcje wyreżyserował wyjątkowy duet Andiamo: Mateusz Erdmann i Michał Więckowski.

Trwająca akcja to także angażujące aktywacje w kanałach social media bohaterów. Nie zabrakło też specjalnego landing page’a (twoje.allegro.pl), który pozwala przekonać się, co było w paczkach zamawianych przez gwiazdy i wybrać coś dla siebie, korzystając z rekomendacji. W ramach kampanii celebryci zorganizowali również konkursy na swoich kanałach social media, w których można było wygrać 30-dniowy pakiet Allegro Smart!, czyli dostęp do usługi nielimitowanych darmowych dostaw i zwrotów, a także do specjalnych ofert (Smart! Okazje).

Kampania, która potrwa do połowy grudnia, będzie wspierana przez 20 dodatkowych influencerów. Za kreację odpowiada agencja Albo Albo.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz