Partnerzy portalu
''Święta z Gesslerami'' to nowy, 4-odcinkowy program. Do zobaczenia w grudniu Magda Gessler ze swoim ojcem oraz dziećmi Larą i Tadeuszem. Fot. Magda Gessler/Facebook

''Święta z Gesslerami'' to nowy, 4-odcinkowy program. Do zobaczenia w grudniu

Autor: KG/horecatrends Data: 30 listopada 2022 09:30

Program ''Święta z Gesslerami'' to nowa propozycja TVN, którą zobaczyć będzie można w grudniu. Pierwszy z czterech odcinków zostanie pokazany 20 grudnia, ostatni w wigilię.

''W programie "Święta z Gesslerami" Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa. Każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda Gessler pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznych przygotowywań i zorganizować wyjątkowe święta'' - informuje serwis Co Za Tydzień.

Trzy rodziny wraz Magdą Gessler, jej córką Larą oraz synem Tadeuszem stworzą trzy drużyny, a każda przygotuje trzy dania wigilijne. Będą się też wymieniać swoimi pomysłami na świąteczne dekoracje i aktywności.

Pierwszy z 4 odcinków programu "Święta z Gesslerami" zostanie wyemitowany 20 grudnia o godz. 21.30. Kolejne dwa odcinki 21 i 22, a finałowy w wigilię 24 grudnia o godz. 18. 

Czytaj też Jak powstało ‘’U Fukiera’’? Gessler: Nie wiedziałam, że wrócę na pustynię. Chciałam mieć ambasadę polskości

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz