Malka Kafka, TelAviv Urban Food, na Internetowym Forum Rynku Spożywczego i Handluwww.horecatrends.pl - 30 października 2020 09:57


Malka Kafka, właścicielka i założycielka sieci wegańskich restauracji Tel Aviv Urban Food, weźmie udział w panelu "Innowacje w czasach koronawirusa. Co z nadziejami start-upów?" w ramach Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Debata "Innowacje w czasach koronawirusa. Co z nadziejami start-upów?" odbędzie się 3 listopada w godzinach 15.30-16.45.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jej główne tematy to:

Projektowanie żywności – w zgodzie z trendami, naturą i konsumentem

Wąskie grono wiernych fanów – przepis na sukces?

Wartości ważniejsze od trendów: waste food, eko, vegan

Co jeszcze może zaskoczyć konsumentów? Czy już wszystko zostało „spróbowane“?

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisje debat będzie można śledzić między innymi w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Nowa rzeczywistość zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? O tym porozmawiamy z ekspertami, praktykami i analitykami podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

Pełna agenda znajduje się na STRONIE!