Partnerzy portalu
Manifestacje w polskich miastach. Protestują przedsiębiorcy m.in. z sektora HoReCa Manifestacje w polskich miastach. Protestują przedsiębiorcy m.in. z sektora HoReCa/ fot. shutterstock

Manifestacje w polskich miastach. Protestują przedsiębiorcy m.in. z sektora HoReCa

Autor: www.horecatrends.pl/ Polsat News Data: 13 grudnia 2020 13:38

Zgodnie z zapowiedzią 13 grudnia o 12.00 rozpoczął się Strajk Kobiet. Protestują również przedsiębiorcy, którzy szczególnie odczuli skutki obostrzeń wprowadzonych w związku z padnemią - w tym m.in. z sektora HoReCa jak również rolnicy.

W 39. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego na ulice Warszawy wyszli m.in. kobiety, przedsiębiorcy i górale. Protest organizowany przez Ogólnopolski Strajk Kobiet rozpoczął się na rondzie Dmowskiego po godz. 12. 

W protestach biorą udział również przedsiębiorcy. Jak zapowiadał Paweł Tanajno, będzie to "największa demonstracja w historii Polski".

 

Swój udział zapowiedzieli też mieszkańcy Podhala. Górale apelują o otwarcie hoteli i wydłużenie ferii.

Proestują również rolnicy. Pierwsze demonstracje rozpoczęły się w nocy przed domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tam rolnicy z Agrounii rozrzucili jaja, ziemniaki, seler i kapustę. - Nie ma naszej zgody, by polskie rolnictwo było niszczone - mówili.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz