×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Marcin Kuc został twarzą nowej kampanii Fresh Logistics
Marcin Kuc twarzą nowej kampanii Fresh Logistics/fot. materiały prasowe

Marcin Kuc został twarzą nowej kampanii Fresh Logistics

Autor: MB Data: 10 maja 2022 15:18

Kim jest Kiszman? Po co „wiosłuje się” śledzie? Skąd biorą się dziury w żółtym serze? I dlaczego transport jest potrzebny? Firma Fresh Logistics wyruszyła w podróż szlakiem swoich partnerów biznesowych wraz z Marcinem Kucem – kucharzem i influencerem kulinarnym, znanym jako Jaja w Kuchni.

Marcin Kuc został twarzą nowej kampanii Fresh Logistics

Tegoroczna odsłona to czwarta edycja kampanii #FreshExpress, która bazuje na tzw. influencer marketingu czyli wykorzystaniu wizerunku znanych osób do promocji marki. Tym razem Marcin Kuc podróżując po Polsce odwiedza zakłady produkcyjne klientów Fresh Logistics, w których powstają polskie specjały takie jak sery, śledzie czy produkty kiszone.

Każda wizyta podzielona została na dwa etapy. W pierwszej części influencer zwiedzał fabrykę, aby przekonać się jak powstaje polski superfoods. Następnie z gotowym produktem udawał się na łono natury, aby przygotować niebanalne danie według autorskiego przepisu. Marcin Kuc zwraca również uwagę na kluczową rolę świeżej logistyki, bez której zdrowe specjały nie trafiałyby z farmy na widelec.

- Celem kampanii #FreshExpress jest ]propagowanie odpowiedzialnej konsumpcji oraz szerzenie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, a także uświadomienie konsumentów jak ważną rolę odgrywa logistyka. W tegorocznej akcji skupiliśmy się na tym co świeże, zdrowe i polskie, zabierając widzów za zamknięte drzwi fabryki serów, śledzi i kiszonek  – komentuje Ewa Chwiłkowska, Menedżer ds. marki Fresh Logistics.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz