Partnerzy portalu
Mateusz Gessler przechodzi do Polsat, gdzie poprowadzi ''Hell's Kitchen"? Mateusz Gessler ma poprowadzić w Polsacie program "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" - podał Press.pl. Fot. PAP

Mateusz Gessler przechodzi do Polsat, gdzie poprowadzi ''Hell's Kitchen"?

Autor: Oprac. KG Data: 18 maja 2022 09:00

Mateusz Gessler na być szefem kuchni w 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" na antenie Polsat - nieoficjalnie ustalił Press.pl. Informacji nie potwierdziły ostatecznie ani stacja, ani sam Mateusz Gessler.

Mateusz Gessler powiedział Press.pl, że nie potwierdza ani nie zaprzecza tej informacji. 

Według serwisu zdjęcia do siódmej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" już się zakończyły, a realizowane były w kwietniu i maju. Na antenie Polsatu program będzie można śledzić najprawdopodobniej jesienią.

Wcześniej szefami kuchni w "Hell's Kitchen" byli Wojciech Modest Amaro i Michał Bryś. Mateusz Gessler miał brać udział w 1. edycji programu, ale wycofał się z projektu z powodów osobistych.

W ostatnich latach kucharz i restaurator Mateusz Gessler był związany z TVN. Był m.in. jednym z trzech jurorów w MasterChef Junior. 

Czytaj też Mateusz Gessler opuszcza MasterChef Junior. Zastąpi go Tomasz Jakubiak

Nowością  w wiosennej ramówce TVN był program ''Wszystkiego słodkiego'' z Dorotą Szelągowską i Mateuszem Gesslerem w rolach prowadzących. 

Czytaj więcej Wielkanocna baba czy sernik z pistacjami? Gessler z Szelągowską prowadzą program o słodkościach

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz