Partnerzy portalu
McDonald’s stworzył fotel gamingowy. McCrispy Ultimate Gaming Chair posiada pojemnik, który utrzyma ciepło burgera McDonald’s stworzył fotel gamingowy. / fot. Twitter

McDonald’s stworzył fotel gamingowy. McCrispy Ultimate Gaming Chair posiada pojemnik, który utrzyma ciepło burgera

Autor: oprac. JS Data: 09 listopada 2022 15:49

McDonald’s stworzył fotel gamingowy wyposażony w uchwyt do frytek, miejsce na sosy, napój oraz pojemnik, który utrzyma ciepło burgera podczas grania. Fotel jest jednym z elementów promocji nowego burgera w menu sieci. 

McDonald’s stworzył fotel gamingowy McCrispy Ultimate Gaming Chair

McCrispy Ultimate Gaming Chair - tak brzmi nazwa fotela gamingowego, który powstał w ramach promocji nowego burgera w menu McDonald’s w Wielkiej Brytanii. Jak pisze portal NowyMarketing.pl, fotel nie trafi jednak do regularnej sprzedaży, ale będzie można go wygrać w specjalnym konkursie przygotowanym przez sieć.

W menu McDonald’s UK pojawiła się nowa pozycja – McCrispy, czyli chrupiący burger z kurczaka. Aby uczcić wprowadzenie na rynek nowego dania, gigant fast foodów postanowił zrobić niespodziankę dla graczy, którzy lubią łączyć rozrywkę z ulubionym posiłkiem. Marka ogłosiła loterię na Facebooku, w której można zdobyć nietypowy fotel dostosowany do wymagań graczy. Akcja potrwa do 13 listopada, a do wygrania jest tylko jedna nagroda główna - czytamy w artykule na portalu NowyMarketing.pl.

Jak wygląda McCrispy Ultimate Gaming Chair?

McCrispy Ultimate Gaming Chair został tak zaprojektowany, aby ułatwić konsumpcję ulubionego jedzenia z McDonald’s podczas grania w gry. Fotel posiada uchwyty na frytki, sosy i napój. A co najważniejsze fotel został wyposażony w pojemnik, który utrzyma ciepło burgera podczas grania.

Fotel gamingowy McDonald's do wygrania w konkursie

Jak już wspomnieliśmy, unikalny fotel McCrispy Ultimate Gaming Chair można wygrać w konkursie przygotowanym przez McDonald’s w Wielkiej Brytanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz