Partnerzy portalu
McDonald's: świąteczna kampania zachęca do znalezienia w sobie dziecka (wideo) Świąteczna McDonald's kampania zachęca do znalezienia w sobie dziecka; fot. shutterstock.com

McDonald's: świąteczna kampania zachęca do znalezienia w sobie dziecka (wideo)

Autor: Wirtualnemedia.pl Data: 16 listopada 2020 14:13

Sieć McDonalds's rusza z bożonarodzeniową kampanią, w której zachęca abyśmy z okazji świąt spróbowali odnaleźć w sobie na nowo dziecko - podały wirtualnemedia.pl.

Animowana reklama, stworzona przez Leo Burnett, opowiada historię chłopca imieniem Tom, który mierzy się z wewnętrzną walką między dzieckiem, którym był, a nastolatkiem, którym chce być. Mama Toma desperacko próbuje wprowadzić go w świąteczny nastrój, wieszając dekoracje i przeglądając bożonarodzeniowy jarmark, ale podczas gdy on wydaje się na to nie reagować, to wewnątrz chciały znów być małym dzieckiem. Szybka wizyta w McDonald's pomaga mu podnieść się na duchu i chłopak powoli zaczyna słuchać swojego młodszego siebie. W miarę upływu dnia Tom pozwala przejąć kontrolę swojemu wewnętrznemu dziecku i pomaga mamie ozdobić choinkę i przytulić się do niej na sofie.

Spot „Inner Child” został wyemitowany w niedzielę (15 listopada) podczas premiery programu ITV I'm A Celebrity, wcześniej pojawił się w social mediach McDonald's.

Więcej na wirtualnemedia.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz