×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Męskie Granie 2022: Rusza przedsprzedaż biletów
13 edycja Męskiego Grania: 16 koncertów w ośmiu miastach / fot. materiały prasowe

Męskie Granie 2022: Rusza przedsprzedaż biletów

Autor: oprac. JS Data: 05 kwietnia 2022 10:37 | Aktualizacja: 06 kwietnia 2022 09:11

Męskie Granie powraca w nowej formule. W tym roku projekt sponsorowany przez markę Żywiec przybierze formę festiwalu odbywającego się przez dwa dni w ośmiu miastach Polski: Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku i Żywcu. Przedsprzedaż biletów dla posiadaczy Allegro SMART! rusza 7 kwietnia, a pozostałej puli – 8 kwietnia.

Marka Żywiec w tym roku  w ramach 13. edycji Męskiego Grania postanowiła zorganizować 16 koncertów, które odbędą się w ośmiu miastach: Poznaniu (24-25 czerwca, Park Cytadela), Katowicach (8-9 lipca, Muchowiec), Warszawie (15-16 lipca, Służewiec), Wrocławiu (22-23 lipca, Partynice), Krakowie (29-30 lipca, Muzeum Lotnictwa), Szczecinie (12-13 sierpnia, Łasztownia), Gdańsku (19-20 sierpnia, Polsat Plus Arena) i Żywcu (26-27 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

13 edycja Męskiego Grania: 16 koncertów w ośmiu miastach

- Męskie Granie to wydarzenie, które od lat zbliża ludzi, stanowiąc przestrzeń wymiany wrażeń, myśli i emocji, zarówno dla zaproszonych artystów, jaki i publiczności. Tego lata tych wyjątkowych spotkań będzie jeszcze więcej, ponieważ trasa przybierze formułę festiwalu, podczas którego koncerty będą się odbywały w piątki i soboty - informują organizatorzy Męskiego Grania. 

- Na dwóch scenach zaprezentują się najlepsi polscy artyści, zarówno ci znani z poprzednich edycji Męskiego Grania, jak i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Męskie Granie Orkiestrę 2022, której skład ujawniony zostanie w najbliższych tygodniach, będzie można usłyszeć w każdą sobotę. Zwieńczeniem piątkowych koncertów będzie natomiast wyjątkowy projekt przygotowany specjalnie na tegoroczną trasę, którego nie będzie można usłyszeć w żadnym innym miejscu. Oba dni będą miały zupełnie inny program, który z pewnością przypadnie do gustu fanom polskiej muzyki – nie zabraknie nowości i debiutów oraz nieoczekiwanych połączeń. Cały line-up Męskiego Grania zostanie ujawniony w najbliższych tygodniach - dodają organizatorzy.

Kiedy i gdzie można kupić bilety na Męskie Granie 2022?

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 7 kwietnia o 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli. Tego dnia bilety będą mogli zakupić jedynie użytkownicy Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia. Przedsprzedaż biletów dostępnych dla wszystkich fanów trasy wystartuje 8 kwietnia, również o 12.00.

Płatność za bilety – zarówno 7, jak i 8 kwietnia – będzie możliwa jedynie przy pomocy BLIKA, oficjalnego partnera tegorocznej trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną banku, który udostępnia BLIKA, a dziś to praktycznie każdy bank w Polsce. Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 199 zł, a karnety na dwa dni – w cenie 360 zł.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi następujące miasta:

24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela

8-9 lipca – Katowice, Muchowiec

15-16 lipca – Warszawa, Służewiec

22-23 lipca – Wrocław, Partynice

29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa

12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia

19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena

26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz