Partnerzy portalu
Męskie Granie podwójnie finiszuje w Żywcu fot. Facebook

Męskie Granie podwójnie finiszuje w Żywcu

Autor: www.horecatrends.pl Data: 23 sierpnia 2019 14:49

Przed nami finał dziesiątej edycji kultowej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec. Specjalnie na dziesięciolecie dla fanów projektu przygotowana została prawdziwa muzyczna gratka – w Warszawie i Żywcu zagra ORKIESTRA ORKIESTR, w której wystąpią artyści, pamiętani z singli promujących 10 tras Męskiego Grania. Liderem tego przedsięwzięcia został Smolik.

Z okazji dziesiątej, specjalnej, edycji trasy Męskie Granie organizatorzy przygotowali dla fanów niespodziankę. W odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie nie tylko zwiększyli liczbę dostępnych biletów o 100%, ale także zdecydowali o przygotowaniu dodatkowego koncertu! Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia w Żywcu, dzień przed finałem całej trasy.

Na scenie głównej podczas dodatkowego koncertu w Żywcu zagrają: Daria Zawiałow, król, ŁĄKI ŁAN, Sokół + Goście, SORRY BOYS, THE DUMPLINGS, VOO VOO oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA, której w tym roku przewodzą Nosowska, Igo, Organek i Zalewski. Wielkie emocje czekać będą również pod sceną Ż. 23 sierpnia wystąpią na niej: Clock Machine, Linia Nocna, Sosnowski i Ziela.

 


 Przeczytaj również: FestiwaLove inspiracje - 5 muzycznych imprez, które są ucztą dla ducha ale i ciała

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz