Partnerzy portalu
Michel Moran rusza z kursem gotowania. Złap fartucha! I już... Michel Moran od 11 lat wybiera w programach ''MasterChef'' najzdolniejszych kucharzy-amatorów w Polsce. Fot. MichelMoran.pl

Michel Moran rusza z kursem gotowania. Złap fartucha! I już...

Autor: KG/horecatrends Data: 26 października 2022 12:20

Michel Moran, juror programów „MasterChef” i „MasterChef Junior”, kucharz z 40-letnim doświadczeniem rusza z kursem gotowania. Ile kosztuje pakiet 10 lekcji wideo?

''Złap fartucha! I już go nie oddaj'' - zachęca hasło promocyjne kursu gotowania Michela Morana. 

''Moja przygoda z gotowaniem trwa od ponad 40 lat. Przyszedł czas na podzielenie się z Wami tą wiedzą. Uczyłem się od najlepszych szefów kuchni w najbardziej prestiżowych restauracjach w Europie'' - przedstawia się Moran. 

Kurs Morana będzie dostępny od połowy listopada

Teraz szef kuchni i właściciel restauracji Ma Maison w Laskach chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdym za pośrednictwem kursu online. W ramach kursu będzie można się nauczyć m.in. zasad pracy z głównymi kategoriami produktów w kuchni: mięsem, rybami, warzywami, owocami morza i deserami oraz odpowiedniego łączenia składników i prezentacji na talerzu. 

Kurs Morana - Złap fartucha! Ile kosztuje?

Kurs ruszy w połowie listopada br. i będzie się składał z pakietu 10 lekcji wideo - łącznie około 120 minut. Będzie kosztował 699 zł, ale obecnie proponowany jest w cenie promocyjnej za mniej niż połowę ceny.  

Z Michelem Moran horecatrends.pl rozmawiał m.in. o podejściu Polaków do łączenia jedzenia z winem.

Czytaj więcej Michel Moran: Każda pora roku ma swoje zachowania przy stole (WYWIAD)

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz