×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mihiderka wprowadza zamienniki śledzi do Netto
Mihiderka wprowadza zamienniki śledzi do Netto; fot. Mihiderka

Mihiderka wprowadza zamienniki śledzi do Netto

Autor: Anna Wrona Data: 09 marca 2022 14:49 | Aktualizacja: 09 marca 2022 15:21

Mihiderka wprowadza roślinne "śledzie", czyli boczniaki marynowane z nori, wakame, cebulą i ogórkami w kremowym, delikatnym sosie musztardowo-klonowym. Produkty pojawią się w Netto.

Mihiderka wprowadza produkty do Netto

- Kiedy w marcu 2020 roku, w wyniku pierwszego lockdownu Mihiderka z dnia na dzień utraciła możliwość prowadzenia działalności restauracyjnej, natychmiast podjęliśmy decyzję o dywersyfikacji działalności. Praktycznie od razu uruchomiliśmy działalność cateringową pod marką Mihiderka W Drodze, a nieco później – ze względu na konieczność dopełnienia szeregu formalności – także produkcję detaliczną -  mówi Marcin Krysiński.

Produkt Mihiderki można kupić w Netto za 9,99 zł.

- Dzięki przychylności kupców Netto, Mihiderka mogła pojawić się w całej Polsce ze swoim pierwszym produktem reprezentującym filozofię naszej marki. Nasze Nieśledzie to produkt roślinny, przygotowany na bazie boczniaków. Staramy się tak przygotowywać receptury, aby wykorzystane w nich składniki były jak najmniej przetworzone. I często zdarza się, że klienci nie orientują się w ogóle, że mają do czynienia ze 100% roślinnym jedzeniem. O to dokładnie nam chodzi. Pokazujemy, że kuchnia roślinna nie musi oznaczać utrudnień, ani niesmacznych dań - dodaje Marcin Krysiński.

Mihiderka chce kontynuować rozwój oferty handlowej zarówno w segmencie detalicznym, jak i horeca. W chwili obecnej firma  już około 20 różnych produktów, które są dostępne w obu kanałach dystrybucji.

Aktualnie, oprócz Nieśledzi, Mihiderka posiada w ofercie: burger bułki, burger kotlety w kilku wersjach smakowych, hummus, Jackbab, rolady, różne sosy: czosnkowy, muszklon, chutney, majonez, krakersy z ziaren, komponent i nadzienia do pączków.

- Kończymy także przygotowania do uruchomienia specjalnej kuchni-pracowni, w której będziemy mogli znacznie sprawniej opracowywać kolejne, roślinne receptury Mihiderki. Już teraz mamy w przygotowaniu kolejne pozycje, które wkrótce będą wprowadzone do sprzedaży Na liście tej znajdują się przede wszystkim: tofu i boczniaki pieczone w marynacie, tofu po meksykańsku, zupa marokańska, krem z buraka z pieczonym czosnkiem, tajskie curry z czarną soczewicą, granola w wersji wytrawnej i słodkiej, canctucci w dwóch wersjach smakowych, sezonowe smaki burger kotletów oraz kiełbaski w dwóch wersjach smakowych - zapowiada współzałożyciel Mihiderki.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz