×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Mrozu i Jan-Rapowanie z serią koncertów w ramach kampanii muzycznej słynnego bourbonu
Mrozu i raper Jan-Rapowanie - powstanie utwór, teledysk, potem będą koncerty. Fot. Materiały prasowe

Mrozu i Jan-Rapowanie z serią koncertów w ramach kampanii muzycznej słynnego bourbonu

Autor: Oprac. KG Data: 27 czerwca 2022 11:55

Mrozu i raper Jan-Rapowanie rozpoczęli współpracę, której wynikiem będzie wspólny utwór, teledysk, a finałem - cykl koncertów. Kolaboracja muzyków jest polską odsłoną międzynarodowej kampanii muzycznej Jim Beam Always Welcome.

Kampania Always Welcome i towarzyszący jej projekt muzyczny Welcome Sessions mają w tym roku swoją drugą edycję. W 2021 r. w wersji globalnej uświetniła ją współpraca z artystami takimi jak Jack Garrett, Fontaines DC, Jose Gonzalez czy Wolf Alice.

Tegoroczną odsłonę Always Welcome na świecie prowadzi Muse z charyzmatycznym frontmanem, Mattem Bellamy. Polska, jako jeden z nielicznych krajów w globalnej sieci Jim Beam, ma swoją własną edycję akcji, z lokalnymi muzykami. Jej ambasadorem jest Mrozu, który w ramach trasy Welcome Sessions już rok temu w Gdańsku dał koncert na płynącej po Motławie barce.

W tym roku, zgodnie z mottem „Always Welcome” do akcji dołączył nowy artysta, gwiazda polskiej sceny hip-hopowej, Jan-Rapowanie. Stworzą razem piosenkę, której premiera zaplanowana jest na lipiec. Towarzyszyć jej będzie teledysk z udziałem obu artystów, a także, co ciekawe, fanów. Równocześnie z kampanią muzyczną startuje nabór osób chętnych do wystąpienia w wideo - czytamy w komunikacie prasowym.

Leitmotivem powstającego właśnie utworu jest emocjonalna wartość, jaką niesie za sobą bycie częścią społeczności.

- Bohaterem naszej piosenki jest stróż – postać, która wydaje się wiedzieć wszystko o wszystkich, a jednocześnie żyje wyobcowany. Choć ma klucze do wszystkich drzwi, to jego władza jest pozorna. Doskwiera mu samotność. Ale oto otrzymuje zaproszenie, by dołączyć do innych i zacząć wreszcie żyć pełnią życia. Całość już niedługo – zapowiada Mrozu.   

Mrozu podczas cyklu koncertów Welcome Sessions, który  w tym roku obejmie Łódź, Wrocław i Gdańsk zaprasza do gościnnego występu Jana-Rapowanie. Występy odbędą się odbędą się w lipcu i sierpniu w ramach specjalnej edycji Welcome Sesions x Letnie Brzmienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz