×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
MYJEBONGA - Palikot i Wojewódzki znów zapraszają na piwo
MYJEBONGA - to nowe piwo od Palikota i Wojewódzkiego/ fot. materiały prasowe

MYJEBONGA - Palikot i Wojewódzki znów zapraszają na piwo

Autor: MB Data: 14 kwietnia 2022 13:21 | Aktualizacja: 19 kwietnia 2022 06:54

MYJEBONGA to piwo Browaru Tenczynek, które inicjuje obecność na rynku w sieci Żabka. MY-WY-JEBONGA oznacza życie po swojemu, na własnych zasadach, bez cienia złych emocji.

- Browar Tenczynek poszukuje cały czas odpowiedzi na oczekiwania polskich konsumentów ambitnych i jakościowych piw. Zbudowaliśmy na polskim rynku nowatorską kategorię produktów o smaku powiązanym z konopiami. Teraz czas na nowe smaki. Bo geniusz polega na tym, by wiedzieć jak daleko można się posunąć za daleko. My lubimy przekraczać granice. Dlatego, idziemy konsekwentnie w nieoczywistość. Szukamy niecodziennych połączeń, które na pierwszy rzut oka kompletnie do siebie nie pasują. Nazwa MYJEBONGA powstała jako zabawa słowem. MY – JEB – ON – GA. Dla każdego znaczą coś innego. I bardzo dobrze. Chcemy dawać radość. I dajemy. WY marzycie, MY warzymy - mówi Janusz Palikot, kreator i jeden z twórców renesansu Browaru Tenczynek.

MYJEBONGA - Palikot i Wojewódzki zapraszają na piwo

MYJEBONGA to piwo typu lager o mocy 4,5% alkoholu. Piwo ma kolor purpurowo-różowy. 

- MYJEBONGA to piwo, które wpłynie pozytywnie na Twoje życie. Sama butelka jest już zaproszeniem do zabawy. Po wypiciu napisy na butelce zmieniają barwę na kolor biały, stając się prawie niewidocznymi. Co to oznacza? Dla każdego coś innego. I oto chodzi. Bo każdy może wymyślić i zorganizować przestrzeń wokół siebie według własnej woli i pomysłu. Nic nie jest narzucone, nic nie jest do końca oczywiste. MYJEBONGA przeniesie Ci w inny wymiar” – mówi Kuba Wojewódzki, współtwórca konceptu MYJEBONGA. 

Cena produktu za butelkę o pojemności 330 ml wynosi 5,99 zł. Produkt jest dostępny od 15 kwietnia w sieci detalicznej Żabka.

- Cieszę się, że Tenczynek Dystrybucja będzie odpowiedzialny za premierę MYJEBONGA na polskim rynku. Uruchomiliśmy program rozbudowy naszych magazynów, by sprostać szybko rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty Tenczynka. To piwo zawierające połączenie odległych od siebie smakowo owoców - wiśni, cytryny i grejpfruta.  Wierzę, że zbliżające się lato będzie czasem powszechnego MYJEBONGA – mówi Przemysław Bobrowicz, Prezes Zarządu Tenczynek Dystrybucja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • lump spod remizy

    Smak bez rewelacji.