Partnerzy portalu
Norbert Redkie prelegentem FRSiH 2021. Zapraszamy na sesje HoReCa! Norbert Redkie z Grupy Warszawa jest w gronie prelegentów FRSiH 2021. / fot. Grupa Warszawa

Norbert Redkie prelegentem FRSiH 2021. Zapraszamy na sesje HoReCa!

Autor: horecatrends.pl Data: 05 listopada 2021 13:51

Norbert Redkie z Grupy Warszawa jest w gronie prelegentów, z którymi będziemy rozmawiać podczas tegorocznego Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Debata HoReCaTrendsTalks odbędzie się 9 listopada.

Drugi dzień FRSiH będzie poświęcony m.in. sektorowi gastronomicznemu. Podczas dwóch debat HorecaTrendsTalks będziemy dyskutować o wyzwaniach sektora HoReCa.

Grupa Warszawa podczas debaty HoReCaTrendsTalks podczas FRSiH 2021

Jednym z gości w debatach będzie Norbert Redkie, współtwórca Grupy Warszawa, która w swoim portfolio ma takie lokale jak Warszawa Powiśle, Syreni Śpiew i Weles. Podczas debaty porozmawiamy z Norbertem o najmłodszym dziecku w Grupie, czyli marce Rosolove.

Debata HoReCaTrendsTalks II część Zwinne gastrobiznesy | Elastyczni dostawcy, w której weźmie udział Norbert Redkie odbędzie się 9 listopada o godz. 13.30. Razem z Norbertem na naszej horecowej scenie pojawią się Malka Kafka oraz Grzegorz Kłos.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021 odbędzie się w dniach 8-9 listopada, w hotelu Sheraton w Warszawie. ZOBACZ AGENDĘ!

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz