Partnerzy portalu
Nowa książka Krytyki Kulinarnej jest o tym, jak jeść i nie tyć Fragment okładki nowej książki Krytyki Kulinarnej. Fot. Krytyka Kulinarna/Facebook

Nowa książka Krytyki Kulinarnej jest o tym, jak jeść i nie tyć

Autor: KG/horecatrends Data: 20 maja 2022 11:30

Marta Grzebyk, autorka bloga Krytyka Kulinarna napisała książkę ''***** dietę''. Nowa publikacja jest o tym, jak jeść i nie tyć. Książka zawiera 75 przepisów, które ''utrzymają twój tyłek w ryzach''.

''Jeśli chcesz wiedzieć jak zjeść ciastko i mieć ciastko, jak nie tyć, ale i tak sobie dogadzać, to zapraszam tędy. Od 10 lat tak jem, jem też nieprzebrane ilości wspaniałego jedzenia w najlepszych restauracjach świata. A waga stoi. Czary? Geny? Nic podobnego! To spryt i wiedza. Proste sztuczki, które trzymają zadek w ryzach'' - napisała w swoich social mediach Krytyka Kulinarna. 

Blogerka dodaje, że jej książka jest o tym, jak zjeść ciastko i mieć ciastko. O sposobie odżywiania, który z jednej strony jest zdrowy, a z drugiej - daje przestrzeń na dogadzanie sobie. Jest to też książka o małych nawykach, które wprowadzone na stałe w życie sprawią, że unikniemy wahań wagi, spadków energii i „glutenowej śpiączki”. 

Książka jest dostępna w przedsprzedaży na stronie bloga. Wcześniej ukazały się ''Smaki dzieciństwa'', ''Bułka z masłem'' oraz ''Comfort food''. 

Czytaj też Krytyka Kulinarna zrobiła Wielki Test Majonezów. Wyszło, że jest lepszy od ''...uznawanego za najlepszy!''

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz