Partnerzy portalu
Nowe lody Mochi Miss Ti mają kokosowy smak. Znikną z Biedronek tak jak te z mango? Czy kokosowe mochi od Miss Ti będzie takim hitem jak Mango Mochi? Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

Nowe lody Mochi Miss Ti mają kokosowy smak. Znikną z Biedronek tak jak te z mango?

Autor: KG/horecatrends Data: 09 września 2022 12:10

Było mango, teraz czas na coconut. Nowe lody Mochi o smaku kokosowym marki Miss Ti 蒂小姐 można kupić od czwartku, 25 sierpnia w sklepach Biedronka.

Nowy deser Mochi Miss Ti to lody z mleka kokosowego w cieście ryżowym. Lody należy wyjąć z zamrażarki 5-10 minut przed spożyciem. 

Kokosowe Mochi

Opakowanie lodów Miss Ti Mochi Coconut zawiera 6 japońskich deserów lodowych w delikatnym cieście ryżowym. 6 deserów waży 210 g, pojedynczy Miss Ti Mochi Coconut to 35 g. Lody kosztują 19,99 zł. Są dostępne w sklepach Biedronka od 25 sierpnia do wyczerpania zapasów.

Co to jest mochi?

Mochi to deser lodowy pod postacią delikatnego sorbetu otulonego mięciutkim ciastem ryżowym. Po wyjęciu z zamrażarki deser jest gotowy do spożycia w 5/10 minut w zależności od temperatury otoczenia. Takie oczekiwanie w kulturze japońskiej jest oznaką wybitnego charakteru i opanowania - czytamy na stronie Miss Ti. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • VEGAN

    Nie są zrobione z mleka kokosowego! (nie są wegańskie)