×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy MasterChef odwiedził swojego poprzednika Macieja Regulskiego w pracy w restauracji
MasterChef z MasterChefem - spotkanie Maćka Regulskiego z Kubą Tomaszczykiem. Fot. Restauracja Cechownia/Facebook

Nowy MasterChef odwiedził swojego poprzednika Macieja Regulskiego w pracy w restauracji

Autor: KG/horecatrends Data: 04 stycznia 2023 09:10 | Aktualizacja: 04 stycznia 2023 09:12

Kuba Tomaszczyk, zwycięzca 11. edycji MasterChef Polska spotkał się ze swoim poprzednikiem MasterChefem Maciejem Regulskim, który pracuje w Restauracji Cechownia w Gliwicach.

Kuba Tomaszczyk spotkał się Maćkiem Regulskim, by porozmawiać o tym, jak wygląda życie po programie. Rozmowę będzie można zobaczyć w Dzień Dobry TVN. 

Maciej Regulski z Dąbrowy Górniczej wygrał 10. edycję programu MasterChef Polska w grudniu 2021 r. Miał wtedy 23-lata i kończył studia na kierunku budownictwo na Politechnice Śląskiej. Na początku listopada br. ''Cechownia'', nowa restauracja w Gliwicach poinformowała, że do teamu jej kucharzy dołączył MasterChef Maciej Regulski. 

Czytaj też MasterChef Maciek Regulski rozpoczął pracę w Cechowni, nowej restauracji w Gliwicach

19-letni Kuba Tomaszczyk z Tychów to zwycięzca 11. edycji MasterChef Polska. Siedem lat wcześniej brał udział w pierwszej edycji programu ''MasterChef Junior Polska'' dotarł aż do finału. 

Zwycięzca 11. edycji MasterChef Polska - Jakub Tomaszczyk z Tychów -  otrzymał statuetkę MasterChefa, czek na 100 tysięcy złotych oraz kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej. Książka trafiła do księgarń tuż po finale MasterChefa. Po wygranej Kuba Tomaszczyk mówił, że na razie nie zamierza pracować w gastronomii, a uczyć się i popularyzować gotowanie wśród młodych ludzi, czemu ma służyć m.in. jego książka ''Po prostu gotuj''. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz