×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nowy MasterChef wystawił na rzecz WOŚP warsztaty kulinarne. Poprowadzi je z prezydentem
Maciej Regulski, nowy MasterChef (po prawej) i Marcin Bazylak, prezydent Dąbrowy Górniczej wystawili na aukcję warsztaty z kuchni zagłębiowskiej. Fot. Marcin Bazylak/Facebook

Nowy MasterChef wystawił na rzecz WOŚP warsztaty kulinarne. Poprowadzi je z prezydentem

Autor: Katarzyna Gubała Data: 23 stycznia 2022 09:30

Na aukcjach na rzecz WOŚP można wylicytować warsztaty kulinarne ze zwycięzcą 10. edycji MasterChefa Maciejem Regulskim. Tematem warsztatów dla maks. 10 osób jest kuchnia zagłębiowska i wariacje na jej temat.

Maciej Regulski jest mieszkańcem Dąbrowy Górniczej. Warsztaty kulinarne ''Zagłębiowska kuchnia i wariacje na temat'' ofiarowane na rzecz WOŚP poprowadzi z prezydentem Dąbrowy Górniczej Marcinem Bazylakiem.

Warsztaty kulinarne w MasterChefem promowane są jako wyjątkowa okazja do zgłębiania tajników zagłębiowskiej kuchni i rozmowy o mieście. Odbędą się w kulinarnej przestrzeni Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej.

''Przedmiotem aukcji jest warsztat kulinarny dla (maks.10 osób) z dąbrowskim zwycięzcą programu MasterChef TVN Maciejem Regulskim i Prezydentem Marcinem Bazylakiem. Uczestnicy spotkania przygotują wspólnie pełen zestaw obiadowy (od startera, przez zupę i danie główne, po deser), zgłębiając tajniki regionalnej kuchni Zagłębia Dąbrowskiego. Wariacje na temat zagłębiowskich potraw będą okazją do dzielenia się opowieściami z życia regionu od kuchni i nie tylko'' - czytamy w opisie aukcji.

Całość wydarzenia zwieńczy wspólna degustacja przygotowanych potraw. Kurs odbędzie się w ustalonym przez obie strony terminie. 

Aukcja ''Gotowanie z Masterchefem Maciejem Regulskim'' trwa do 30 stycznia br. W niedzielę (23 stycznia) licytacja przekroczyła kwotę 1600 zł.

Czytaj też: Przed nowym MasterChefem staż w gwiazdkowej restauracji. Gdzie i z kim go odbędzie?

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz