Partnerzy portalu
Off Festival Katowice przeniesiony na 2022 rok fot. Facebook

Off Festival Katowice przeniesiony na 2022 rok

Autor: www.horecatrends.pl Data: 11 czerwca 2021 16:05

Off Festival Katowice odbędzie się dopiero w weekend sierpnia 2022 roku – poinformowali  organizatorzy na Facebooku. W tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club.

Pandemia koronawirusa krzyżuje i zmienia plany organizatorom koncertów już drugi rok z rzędu. Tym razem organizatorzy kultowego Off Festival Katowice poinformowali o przełożeniu festiwalu na 2022 rok.

Off Festival Katowice przeniesiony na 2022 rok

- Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii. Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy… ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal, o jakim marzymy i jakiego chcecie- czytamy na fanpage'u Off Festivalu.

- Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru - musimy zaproponować wam spotkanie za rok - czytamy. 

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022 roku. Jak zapewniają organizatorzy karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.

Przypomnijmy, że to już drugi rok z rzędu bez Off Festivalu - z powodu pandemii nie odbył się również w 2020 roku.

Jednak posmak festiwalowej atmosfery będzie można poczuć w sierpniu tego roku w miejscu, gdzie odbywa się impreza - w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach - podczas plenerowych koncertów OFF Country Club. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu, nazwiska artystów wkrótce mają być podane do wiadomości. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz