Partnerzy portalu
Opener Festival 2021 przełożony na kolejny rok Kultowy Opener Festival został przełożony na 2022 r./ fot. Facebook

Opener Festival 2021 przełożony na kolejny rok

Autor: www.horecatrends.pl Data: 06 maja 2021 13:55

Open'er Festival w tym roku znów padł ofiarą koronawirusa i się nie odbędzie. Wydarzenie zostało przeniesione na 29 czerwa-2 lipca 2022 r.

- Open’erowiczki, Open’erowicze! To dla nas trudny moment. Jesteśmy zmuszeni przenieść festiwal na 2022 rok - Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Spotkamy się wtedy ponownie w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo i z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo tęsknicie. Wspólne festiwalowe doświadczenia będą warte tego oczekiwania. Widzimy jak ogromny głód muzyki i spotkań towarzyszy wszystkim dokoła i nie mamy wątpliwości, że przyszły rok festiwalowy będzie rekordowy pod wieloma względami. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w 2022 roku. Wystartowała również sprzedaż nowych. Dużą część obecnego line-upu zobaczycie na festiwalu również w przyszłym roku - już teraz swój udział potwierdzili twenty one pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve. Przestrzeń Open’era 2022 wypełni również muzyka nowych, świetnych artystów. O szczegółach będziemy Was informować w najbliższym czasie. Najlepsze przed nami - informuje na Facebooku organizator festiwalu.

Pierwszy Open'er odbył się w Warszawie w 2002 r. Rok później festiwal przeniósł się do Gdyni na Skwer Kościuszki. W 2006 r. festiwal ponownie zmienił lokalizację na lotnisko w Gdyni-Kosakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz