Partnerzy portalu
Ostatni dzień rejestracji na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021 Ostatni dzień rejestracji na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021/ Fot. PTWP

Ostatni dzień rejestracji na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021

Autor: portalspozywczy.pl Data: 05 listopada 2021 11:01

To już ostatnia szansa na rejestrację swojego uczestnictwa podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu. O 15:00 rejestracja umożliwiająca udział stacjonarny zostanie zamknięta.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu rusza 8 listopada

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli rządu, organizacji branżowych, największych firm sektora spożywczego i HoReCa, producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Spotkania każdego roku przynoszą uczestnikom i słuchaczom konstruktywne wnioski, diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju – branży spożywczej oraz handlowej i HoReCa. W dyskusjach wiele miejsca poświęcamy temu, co najbardziej dzisiaj redefiniuje sektor – nowym technologiom, start-upom, trendom kulinarnym i tendencjom prozdrowotnym także markom, konsumentom i kanałom sprzedaży – wszystko z dynamiczną zmianą w tle, która nabiera na sile z każdym rokiem.

Relacje i wnioski z Forum są szeroko komentowane w portalach Grupy PTWP: 
portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Zapraszamy do wypełnienia formularza i poznania naszych prelegentów oraz programu!

Zarejestruj się!

Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz