Partnerzy portalu
Palikot sprzedaje wódkę, którą wysłał w kosmos Janusz Palikot jest pomysłodawcą i współwłaścicielem wódki wyBUHowej/ fot. facebook.com/JanuszPalikotJP

Palikot sprzedaje wódkę, którą wysłał w kosmos

Autor: horecatrends.pl Data: 25 października 2021 14:01

Janusz Palikot rozpoczyna sprzedaż wódki wyBUHowej o pojemności 700 ml w sieciach i sklepach detalicznych. W sieci Żabka na zasadzie wyłączności sprzedawana będzie butelka o pojemność 500 ml.

W czerwcu 2021 r. Janusz Palikot, pomysłodawca i współwłaściciel wódki wyBUHowej,  której producentem jest BUH Distillery zapewnił wysłanie w kosmos 100 butelek.

W połowie sierpnia  odbył się pierwszy lot. Polegał na przetransportowaniu jednej butelki, by 35 km nad poziomem morza nastąpiło rozlanie jej do kieliszka.

By wywieźć w przestrzeń kosmiczną 100 butelek konieczne było zorganizowanie kolejnych dwóch lotów. Odbyły się one w drugiej połowie września i pierwszej października 2021. 

Butelki te trafią na aukcje charytatywne, kolekcjonerskie oraz w ograniczonej części do sprzedaży na stronie Browaru Tenczynek.  

Wódka wyBUHowa w sprzedaży

Palikot rozpoczyna sprzedaż wódki wyBUHowej o pojemności 700 ml w sieciach i sklepach detalicznych. W sieci Żabka nadal na zasadzie wyłączności sprzedawana pozostanie butelka o pojemność 500 ml.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz