Peja rapuje o krasnoludkach w reklamie Pizza HutWirtualnemedia.pl - 02 lipca 2020 08:20


Pizza Hut zainicjowała internetowy Rap Show, w którym znani raperzy odpowiadają prowokujące pytania i wykonują zadania muzyczne. W pierwszej odsłonie wystąpił Ryszard Andrzejewski, znany jako Peja.

Rap Show to format, w którym przedstawiciele rapowej sceny zderzani są w rozmowach z nietypowymi prowadzącym. Gościem pierwszego odcinka jest Peja, z którym rozmowę prowadzi dziesięciolatek.

 

{youtube;xrFm65yNVZk}

Podczas wywiadu raper nie tylko wyznaje, czy wciąż ma szacunek ludzi ulicy, ale przepytywany jest także m.in. z historii Polski czy z geografii. Na koniec stawia też czoła rapowi dla dzieci.

- Pizza Hut od lat towarzyszy muzykom na całym świecie - podczas prób, na koncertach czy backstage’u. Chcemy wykorzystać nasz związek z muzyką i przybliżyć artystyczny świat innym, tworząc bardzo oryginalny format, w którym zderzamy raperów z osobami pochodzącymi z odmiennych środowisk. Będzie zaskakująco, prowokująco i zabawnie - komentuje Maja Wagner, marketing specialist w AmRest.

Rap Show to kilkuodcinkowa seria, którą można oglądać na kanale YouTube Popkiller oraz na FB Pizza Hut. Premierowy epizod zaprezentowano 30 czerwca, a kolejny zaprezentowany zostanie 14 lipca.