Partnerzy portalu
Pies szuka domu na opakowaniu pizzy Na oryginalny pomysł świętowania Międzynarodowego Dnia Pizzy wpadli organizatorzy ogólnopolskiej akcji "Biegamy z psiakami ze schroniska". Razem z pizzerią Ravioli Street w Olsztynie przygotowali pudełka na pizzę ze zdjęciem psa ze schroniska, dla którego szukają domu. / fot. facebook.com/biegnaszesclap

Pies szuka domu na opakowaniu pizzy

Autor: horecatrends.pl Data: 09 lutego 2021 12:08

Na oryginalny pomysł świętowania Międzynarodowego Dnia Pizzy wpadli organizatorzy ogólnopolskiej akcji "Biegamy z psiakami ze schroniska". Razem z pizzerią Ravioli Street w Olsztynie przygotowali pudełka na pizzę ze zdjęciem psa ze schroniska, dla którego szukają domu.

- Wiecie, że dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Pizzy? To święto obchodzimy na swój PSYsmaczny sposób. Na wybranych pudełkach pizzy na wynos, umieściliśmy zdjęcia Psiuni, która czeka na adopcję. Oprócz fotografii, znajdziecie też informacje dotyczące czworonoga. Będzie mogli go bliżej poznać, już podczas wcinania włoskiego dania - czytamy w poście w mediach społecznościowych na profilu Bieg na sześć łap.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz