Partnerzy portalu
Pojedzone.pl: Bułka z kotletem jeszcze długo nie znudzi się polskim konsumentom fot. unsplash.com

Pojedzone.pl: Bułka z kotletem jeszcze długo nie znudzi się polskim konsumentom

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 18 lipca 2019 11:04

- Na polskim rynku działa wiele miejscówek i foodtrucków, jednak nadal powstają nowe, mniej lub bardziej oryginalne. Patrząc na to, co dzieje się na zlotach i w kolejkach do lokali gastronomicznych, wygląda na to, że Polakom bułka z kotletem szybko się nie znudzi - mówi Marcin Ceran, twórca serwisu Pojedzone.pl

Marcin Ceran, twórca serwisu Pojedzone.pl burger wciąż jest fundamentem ulicznego jedzenia i będzie nim jeszcze przez kilka następnych lat.

- Mimo wielu już istniejących miejscówek i foodtrucków dalej powstają nowe, mniej lub bardziej oryginalne. Patrząc na to, co dzieje się na zlotach i w kolejkach do lokali gastronomicznych, wygląda na to, że Polakom bułka z kotletem szybko się nie znudzi - mówi.

Potrzeba innowacji sprawia, że wariacje oferowane przez burgerownie wykraczają nawet...poza ogólnie przyjętą definicję burgera.

- Burger to kotlet w bułce. O ile wszystkie różne opcje mięsne i niemięsne uformowane będą jak na klasycznego wołowego burgera przystało - wszystko będzie ok. Szarpana wołowina, moim i nie tylko moim zdaniem, wypada z definicji burgera. Jest mięsna kanapką o trochę innych regułach, często też właśnie mylona przez ludzi przez podobną bułkę - mówi Ceran.

Więcej czytaj na www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz