×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Poznaj prelegentów EEC Trends 2022
20 stycznia 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się EEC Trends. / fot. PTWP

Poznaj prelegentów EEC Trends 2022

Autor: oprac. JS Data: 10 stycznia 2022 16:08

20 stycznia 2022 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się EEC Trends. Wśród prelegentów są eksperci, przedsiębiorcy, inwestorzy i decydenci, uczestnicy i prelegenci Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

EEC Trends to debata nad głównymi trendami, które w roku 2022 staną się przedmiotem dyskusji w trakcie XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

W agendzie konferencji nie zabraknie kluczowych dla polskiej gospodarki zagadnień dotyczących zjawisk, które w najbliższej przyszłości będą zmieniać gospodarczą i społeczno-gospodarczą rzeczywistość

EEC Trends 20 stycznia 2022 r.  w Warszawie

- Stoimy u progu wielkich przemian. Podczas EEC Trends skoncentrujemy się na nowych wyzwaniach, przed jakimi stanęła europejska gospodarka. W gronie ekspertów przyjrzymy się zmianom, które w niedalekiej przyszłości kształtować będą procesy społeczne, gospodarcze i ekonomiczne - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

- Tematy, które omówimy podczas EEC Trends, będą punktem wyjścia do kulminacyjnej debaty - XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zapraszamy już dziś do współtworzenia agendy wydarzenia - dodaje Wojciech Kuśpik.

Więcej informacji na stronie www.trends.eecpoland.eu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz