Partnerzy portalu
Pyszne.pl współpracuje z Sodexo Pyszne.pl nawiazało wspópracę z Sodexo/fot. shutterstock

Pyszne.pl współpracuje z Sodexo

Autor: MB; www.horecatrends.pl Data: 04 listopada 2021 11:43

Pyszne.pl nawiązało partnerstwo, na mocy którego użytkownicy kart Sodexo mogą zamówić jedzenie z ponad 11 tysięcy restauracji dostępnych.

Pyszne.pl i Sodexo, w ślad za globalnym porozumieniem spółek, nawiązały partnerstwo.

Pyszne.pl i Sodexo grają do jednej bramki

- Zamawianie posiłków online to duża wygoda dla posiadaczy kart Sodexo. Aż 62% Polaków przyznaje, że rozwiązanie to pozwala im zaoszczędzić czas. Dodatkowo odciąża ich to od obowiązków związanych z codziennym gotowaniem posiłków. Współpracę z Sodexo podjęliśmy także z myślą o generowaniu dodatkowych zamówień dla naszych restauracji partnerskich - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

- Nawiązanie współpracy z Pyszne.pl to dla nas kolejny krok we wzmacnianiu naszej cyfrowej oferty benefitów pozapłacowych dla Pracodawców i ich Pracowników. Od wielu lat, jako lider na rynku świadczeń pracowniczych, stawiamy na digitalizację oferowanych przez nas rozwiązań, w tym mocny rozwój współpracy z partnerami e-commercowymi. Jestem przekonany, że partnerstwo z wiodącym rynkowym i technologicznym partnerem w kategorii dostaw posiłków, pozwoli nam lepiej wpisać się w trend pracy zdalnej oraz zaoferować wszystkim użytkownikom kart Sodexo jeszcze lepszą ofertę zamawiania posiłków z restauracji on-line. Jest dla nas także ważne, że dzięki temu partnerstwu,  będziemy mogli przyczynić się do wsparcia branży gastronomicznej, która mocno ucierpiała podczas pandemii – dodaje Arkadiusz Rochala, Dyrektor Generalny Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz