Partnerzy portalu
Restaurant Club zaprasza na "Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week" Restaurant Club zaprasza na "Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week" / fot. materiały prasowe

Restaurant Club zaprasza na "Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week"

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 24 listopada 2021 12:31

W ramach rozpoczynającego się Fine Dining Week organizatorzy Festiwalu we współpracy z HerImpact.co organizują cykl spotkań “Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week” z przedstawicielami i ekspertami Restaurant Club oraz Her Impact. Kolacje będą się odbywać w dwa nadchodzące czwartki od 25 listopada do 2 grudnia w stołecznej restauracji Klonn.

Pierwsze spotkanie z cyklu “Rozmów przy stole” odbędzie się już w najbliższy czwartek (25.11), a poprowadzi je Justyna Komorek, ekspert ds. PR-u, założycielka butikowej agencji kreatywnej Pani od PR-u odpowiadająca obecnie za strategię marek alkoholowych Palikota oraz Maciek Żakowski, Co-founder Restaurant Week Polska. Podczas kolacji Goście dowiedzą się, jak budować silną pozycję eksperta i jak kształtować wizerunek marki osobistej.

Podczas kolejnego spotkania (2.12) Goście porozmawiają o tym, jak tworzyć dobry kobiecy magazyn, jak wspierać się w trudnych czasach i co nam dziś może przynieść chwilę relaksu. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Dąbrowska, redaktor magazynu “Glamour” oraz Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

Rezerwację na wydarzenie można dokonać na stronie FineDiningWeek.pl

Podczas kolacji z biznesowym zacięciem Goście będą mogli spróbować unikalnego 5-daniowego menu #SpozaKarty przygotowanego specjalnie na tą okazję przez najwybitniejszych Szefów Kuchni.

Kolacje będą odbywać się od 25 listopada do 2 grudnia o godz. 18.30 w cenie 149 zł (z Visa 30 zł rabatu). 10 zł z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na cele charytatywne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz