×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Restaurant Week stawia na comfort food
Wiosenna edycja Restaurant Week potrwa od 23 marca do 10 kwietnia 2022. / fot. materiały prasowe

Restaurant Week stawia na comfort food

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 24 lutego 2022 13:27 | Aktualizacja: 24 lutego 2022 13:32

Dania w stylu comfort food będzie można spróbować podczas zbliżającej się edycji Restaurant Week w Warszawie. Festiwal potrwa od 23 marca do 10 kwietnia 2022.

W cenie 59 zł na wszystkich gości czeka 3-daniowe menu utrzymane w klimacie comfort food oraz festiwalowy koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic.

- Comfort food to powrót do znajomych smaków, do zapachów babcinej kuchni. To rodzinna atmosfera i chwile  spędzone w cudownej atmosferze z pysznymi daniami sporządzonymi z najlepszych składników. To z pewnością jedzenie, które pociesza i przynosi ulgę. Dania, które kojarzą nam się z poczuciem bezpieczeństwa i sentymentalnymi czasami - zaznacza Ewa Pawella, współorganizatorka Festiwalu.

Restaurant Week debiutuje w Radomiu i Częstochowie

W Festiwalu weźmie udział blisko 400 najlepszych restauracji z 14 największych aglomeracji w całej Polsce, w tym niemal 90 z Warszawy. Grono festiwalowych regionów w tej edycji poszerzyło się o dwa dodatkowe miasta. Po raz pierwszy goście zarezerwują stoliki w Radomiu i Częstochowie. Wśród stołecznych festiwalowych restauracji znajdziemy: BykBar, Basil&Lime, Browar Warszawski czy Antresola. Podczas wiosennej edycji nie zabraknie debiutantów, zarówno jeśli chodzi o restauracje, jak i o nowe składniki w festiwalowych menu.

W ofercie festiwalowej tradycyjnie dostępne będą dania wegetariańskie i wegańskie, mięsne i rybne. Miejsca w wybranej restauracji można już rezerwować na stronie Festiwalu lub w aplikacji. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w restauracji podczas Restaurant Week jest przewidziana na 90 minut.

Festiwal pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowanie żywności w restauracjach ograniczone jest do minimum.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz