×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Robert Makłowicz na 14. miejscu na liście 100 najbardziej wpływowych Polaków
Kanał Roberta Makłowicza na YouTube od marca 2020 r. zyskał 448 tys. subskrybentów. Fot. Robert Makłowicz/Facebook

Robert Makłowicz na 14. miejscu na liście 100 najbardziej wpływowych Polaków

Autor: Katarzyna Gubała Data: 05 stycznia 2022 12:40 | Aktualizacja: 07 stycznia 2022 14:39

Newsweek ogłosił wyniki plebiscytu na ''100 najbardziej wpływowych Polaków''. Na 14. miejscu tej listy znalazł się autor programów kulinarnych Robert Makłowicz.

Dziennikarz, publicysta i krytyk kulinarny Robert Makłowicz w 1998 roku był twarzą bardzo popularnego programu ''Podróże kulinarne Roberta Makłowicza''. emitowanego w Telewizji Polskiej.

W kolejnych latach współpracował był felietonistą kilku tygodników. Po zakończeniu ''Podróży kulinarnych…'' tworzył program ''Makłowicz w podróży''.

W marcu 2020 r. na You Tube wystartował kanał Robert Makłowicz. Obecnie kanał ma 448 tysięcy subskrybentów. Znajduje się na nim 125 filmów. Niektóre z nich jak ''Dalmacja. Wino i oliwa'' mają milion wyświetleń.

Przebojowa okazała się również seria podróży Roberta Makłowicza po Polsce. Odcinki o Poznaniu, Kaszubach, Beskidzie czy Górnym Śląsku mają od 300 do 500 tys. wyświetleń.

Kulinaria w zestawieniu 100 najbardziej wpływowych Polaków Newsweeka reprezentuje również Magda Gessler, jurorka MasterChef i autorka ‘’Kuchennych rewolucji’’, która znalazła się na 71. miejscu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    ależ on żre koperek!