×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
RoślinnieJemy rusza z kampanią outdorową "Bez spiny jem rośliny"
fot. Facebook

RoślinnieJemy rusza z kampanią outdorową "Bez spiny jem rośliny"

Autor: www.horecatrends.pl Data: 09 maja 2019 13:53 | Aktualizacja: 09 maja 2019 15:39

Twórcy Kampanii RoślinnieJemy zachęcają do częstszego sięgania po roślinne dania, bez konieczności nazywania się „wegetarianinem” czy „weganinem”. - Dieta roślinna ma wiele odcieni, a obecnie w siłę rośnie tak zwany fleksitarianizm, czyli redukcja mięsa w diecie. Jeśli dotychczas wydawało Ci się, że roślinne gotowanie jest czasochłonne, pokażemy Ci, że może być inaczej - informują inicjatorzy akcji. A w największych polskich miastach Polski ruszyła pierwsza kampania outdorowa RoślinnieJemy, w której jej twórcy pokazują jak jeść #roslinybezspiny".

- W RoślinnieJemy wolimy jeść roślinnie, a do tego jemy rośliny BEZ SPINY: zachęcamy do małych-wielkich kroków, czasami (jak każdy!) posiłkujemy się „gotowcami” i nie krytykujemy wyborów innych osób. Chcesz jadać bardziej roślinnie? Zobacz, jakie to proste! - informują twórcy akcji "Bez spiny jem rośliny" z Roślinniejemy. 

- Szukajcie nas w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Radomiu i Aglomeracji Śląskiej. Na www.roslinniejemy.org/zakupy zamieściliśmy nasz autorski przewodnik zakupowy po wiodących sieciach handlowych w Polsce. Lecimy na stronę i sprawdzamy gdzie już dzisiaj są do kupienia roślinne burgery, klopsy, nuggetsy i jogurty! - informują.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz