Partnerzy portalu
Sodexo rozpoczyna strategiczną współpracę z ALDI Marka ALDI obecna jest w Polsce od 2008 roku/ fot. mat. pras.

Sodexo rozpoczyna strategiczną współpracę z ALDI

Autor: horecatrends.pl Data: 18 listopada 2021 13:45

Od 8 listopada b.r. w sieci sklepów ALDI akceptowane są wszystkie rodzaje kart i kuponów Sodexo. Za zakupy w niemal 190 sklepach w Polsce można płacić Kartami i Kuponami Podarunkowymi, Premiowymi, Żywieniowymi, Lunch Pass oraz na posiłek profilaktyczny.

Do największej w Polsce sieci placówek akceptujących kupony i karty przedpłacone wydawane przez Sodexo, liczącej już ponad 50 tysięcy punktów, dołączają sklepy ALDI. Marka ALDI obecna jest w Polsce od 2008 roku. Zatrudnia prawie 3.500 pracowników i prowadzi sprzedaż w blisko 190 lokalizacjach w całej Polsce i stale zwiększa liczbę otwieranych sklepów. Polska spółka jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord.

- W ALDI zależy nam na poszerzaniu oferty oraz dotarciu do coraz większej liczby klientów. Różnorodność akceptowanych w naszych sklepach form płatności jest wyrazem naszego zaangażowania na rzecz podnoszenia komfortu zakupów, jaki chcemy zapewnić każdemu z naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z Sodexo pozwoli nam z jednej strony dotrzeć do nowych konsumentów, a z drugiej zbudować w przyszłości jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę promocyjną dla użytkowników rozwiązań Sodexo – powiedział Maciej Borzęcki, Dyrektor Obszaru Usług Wspólnych ALDI w Polsce.

Współpraca partnerska ALDI i Sodexo

- Bardzo cieszymy się z tego, że wypracowaliśmy wspólną wizję współpracy partnerskiej opartej na realnych potrzebach konsumentów. Nasi klienci zyskają w przyszłości możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji, dostępnych tylko w sklepach ALDI, przy płatności kartami i kuponami Sodexo. Z kolei sieć handlowa będzie bogatsza o nowych klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszych rozwiązań - powiedziała Karolina Karolczak, Dyrektor Zakupów i Współpracy z Partnerami z Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.

 

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz