×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Subway zaprosił na jogę w ramach promocji nowych dań
Subway zaprosił na jogę w ramach promocji nowych dań; fot. mat. pras.

Subway zaprosił na jogę w ramach promocji nowych dań

Autor: AW Data: 10 lipca 2022 14:42

6 lipca 2022 roku odbyła się inauguracja wprowadzenia nowych dań do oferty Subway: Signature Wrap i Sałatka z podwójnym tuńczykiem. Na specjalnie przygotowane zajęcia jogi, na Dachu Towarzyskim w samym centrum Warszawy, przybyli przedstawiciele mediów i influencerzy.

Joga z Subway

Nowe propozycje od Subway dedykowane są nie tylko młodym albo zapracowanym osobom, ale też tym, którzy starają się zachować równowagę w odżywianiu nie popadając w żywieniowe skrajności. Tym, którzy nie mają czasu by przygotowywać obiad w domu a jedzenie wysokotłuszczowych i wysokowęglowodanowych posiłków nie wpisuje się w ich dbałość o równowagę w codziennej diecie. Balans w żywieniu jest równie ważny co nasza wewnętrzna harmonia.

Po zajęciach jogi prowadzonych przez Monikę Maciejewską, doświadczoną instruktorkę jogi i dyplomowanego dietetyka, wszyscy goście mogli spróbować nowości od Subway.

 - Zawsze mówię moim podopiecznym by nie popadali ze skrajności w skrajność w swoim żywieniu. Równowaga i balans są bardzo istotne, aby zachować odpowiednią formę, a nawet schudnąć. Jedzenie w ciągu dnia nie może kończyć się na samej sałacie i warzywach. Białko jest bardzo ważne w naszej diecie ze względu na funkcje budulcowe, transportujące i wiele innych. Jego niedobór może kończyć się katastrofą. Te propozycje Subway są bardzo interesujące nawet z mojej perspektywy - mówi Anna Michowska health coach i trener mentalny

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz