×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Swetry McDonald's w sesji dla Vouge
Swetry od McDonald's w specjalnej sesji w "Vogue Polska" /fot. materiały prasowe

Swetry McDonald's w sesji dla Vouge

Autor: wirtualnemedia.pl Data: 17 stycznia 2023 16:22

McDonald’s Polska przygotował dla magazynu "Vogue Polska" specjalną sesję zdjęciową z zimową kolekcją tzw. Drwalogiftów. Swetry można zdobyć za punkty w programie lojalnościowym "Moje M Nagrody" w aplikacji McDonald's - informuje serwis www.wirtualnemedia.pl.

Swetry McDonald's w sesji dla Vouge Polska

Sieć fast food McDonald's we współpracy z fotografem Marcinem Kempskim i stylistą Michałem Koszkiem przygotował sesję zdjęciową dla „Vogue Polska”. 

Kluczową rolę w stylizacjach odgrywają swetry w odważne, fantazyjne wzory, w których połączono charakterystyczne dla McDonald's odcienie złocistego żółtego z karmelem, czerwienią i różem - informuje www.wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy, że McDonald’s wypuścił kilka dropów Drwalogiftów nawiązujących do słynnej kanapki - Burgera Drwala, która pojawia się w ofercie zimą. W kolekcji znalazły się swetry w kilku różnych wzorach, bazujących na geometrii, połączeniu kilku barw i sznycie retro, czapki, szaliki, koce, a także kłębek włóczki, z którego można samemu stworzyć podobny model. 

Jak zdobyć swetry McDonald's

Aby zdobyć swetry z sesji zdjęciowej w "Vogue Polska", trzeba uczestniczyć w programie lojalnościowym MojeM Nagrody. Należy ściągnąć aplikację McDonald’s i zbierać punkty za każde zamówienie. Potem punkty można wymieniać na nagrody - wśród nich są swetry z zimowej kolekcji Drwalogiftów. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz