Partnerzy portalu
Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska prelegentem  Forum Rynku Spożywczego i Handlu Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska SA prelegentem FRSiH 2022/ fot. PTWP

Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska prelegentem Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: Magdalena Brzózka Data: 24 października 2022 15:02

Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska SA weźmie udział w XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022. Zapraszamy na HorecaTrendsTalks.

Sylwester Cacek, prezes Sfinks Polska na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Forum Rynku Spożywczego i Handlu rozpocznie się 7 listopada w Hotelu Grand Sheraton Warsaw. Potrwa dwa dni. To doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego oraz HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym i HoReCa.

ZOBACZ AGENDĘ FRSIH 2022

Zapraszamy na panel horecowy HorecaTrendsTalks, w ramach którego porozmawiamy m.in. o wyzwaniach sektora i o gastronomii przyszłości.  

Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska SA weźmie udział w XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022, w sesji, która odbędzie się 8 listopada w godzinach 13.30-15.00. 

Udział w panelu potwierdzili również:

Paweł Koperek, Senior TGM Manager HoReCa, HoReCa Customer Department, MAKRO Cash and Carry Polska SA

Adam Leda, prezes zarządu, Browar Zamkowy Cieszyn Invest Sp. z o.o.

Marcin Stolarz, prezes zarządu, PTWP Event Center Sp. z o.o.

Grzegorz Łapanowski*, kucharz, przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny, założyciel i były prezes Fundacji Szkoła na widelcu, właściciel marki Old Friends Kimchi, inicjator Gastro Garden i organizator Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego

Maciej Żakowski, współtwórca Restaurant Week Polska, Fine Dining Week i World Class Cocktail Festival, właściciel planoía, RestaurantClub.pl, ORZO

Jakub Emanuel Malec, Food Waste Manager, Żabka Group

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU

Sylwester Cacek kim jest prezes Sfinks Polska

Od sierpnia 2011 r. prezes Sfinks Polska. Stanowisko prezesa zarządu w Sfinksie piastował również w okresie od czerwca 2009 r. do kwietnia 2010 r., po czym przeszedł do rady nadzorczej tej spółki. Zanim zaangażował się zarządczo i kapitałowo w Sfinks Polska, przez wiele lat współtworzył i zarządzał w randze prezesa grupą kapitałową Dominet, w ramach której poprzez franczyzę rozwijany był ogólnopolski Dominet Bank. W 2007 r. Dominet SA, a wraz z nim Dominet Bank, zostały z sukcesem sprzedane międzynarodowej grupie Fortis.

W swojej karierze Sylwester Cacek zasiadał także w radach nadzorczych spółek takich jak: Dominet Bank SA, Impel SA. Był udziałowcem klubu piłkarskiego RTS Widzew Łódź SA. Działa także jako inwestor kapitałowy – poza Sfinksem posiada znaczący pakiet akcji w kanadyjskiej firmie biotechnologicznej Helix BioPharma.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FRSIH

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz