Partnerzy portalu
Szwedzki producent wegańskich past podbija polski internet Wegański producent ze Szwecji podbija polski internet/ fot. Linkedin

Szwedzki producent wegańskich past podbija polski internet

Autor: AT Data: 08 czerwca 2022 16:02

Szwedzka firma Huj! bije rekordy popularności w polskim internecie. Jak producent wegańskich past odbiera niecodzienne zainteresowanie...

Huj! Producent żywności ze Szwecji podbija polski internet

O szwedzkiej firmie Huj! jest głośno w polskim internecie. Nazwa firmy budzi radość, a komentujący prześcigają się w propozycjach potencjalnych haseł reklamowych dla produktów tej marki w Polsce.

Jednak nieprawdą okazały się rozpowszechniane przez jeden z serwisów informacje, jakoby firma planowała w najbliższym czasie wejście na polski rynek. 

Agnes Sundbom, asystentka ds. marketingu w firmie Huj! mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl, że firma jest świadoma swojej popularności w Polsce.

- Uwielbiamy sposób, w jaki ludzie dzielą się naszymi produktami. Ludzie co tydzień mówią nam o znaczeniu słowa „huj”, więc na szczęście nie jest to dla nas nowość - zapewnia.

Firma nie prowadzi sklepu internetowego, więc jedynym rozwiązaniem jest wycieczka do Szwecji, gdzie smarowidła dostępne są w ponad 700 sklepach m.in. w sieci Coop, ICA i City Gross.

Czytaj więcej na www.portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz