Partnerzy portalu
Targ Śniadaniowy zaprasza dzieci na garażówkę Targ Śniadaniowy organizuje garażówkę dla najmłodszych/fot. Facebook

Targ Śniadaniowy zaprasza dzieci na garażówkę

Autor: MB Data: 23 maja 2022 14:47

Targ Śniadaniowy zaprasza dzieciaki na garażówkę. To Dzieci będą w tym dniu sprzedawcami, będą pilnować swoich stoisk, handlować i wymieniać się zabawkami.

- Zbliża się wielkimi krokami Dzień Dziecka. Już po raz czwarty zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w wyprzedaży garażowej poświęconej zabawkom - informuje Targ Śniadaniowy.

Targ Śniadaniowy zaprasza dzieci na garażówkę

- Przygotowane zabawki, książki oraz inne przedmioty, które przestały cieszyć dzieci należy przygotować do sprzedaży. Każdemu przedmiotowi należy nadać "cenę" oraz stawić się na Targu Śniadaniowym na 15 -30 min przed rozpoczęciem wyprzedaży. Rodzice mogą pomóc małym sprzedawcom oczywiście w transporcie i odpowiednim wyeksponowaniu przedmiotów. Niemniej to Dzieci są w tym dniu sprzedawcami. Pilnują swoich stoisk, handlują, wymieniają się zabawkami - informują organizatorzy.

W myśl powiedzenia "Czy skorupka za młodu..." celem akcji jest edukacja maluchów w dziedzinie wartości materialnych. Garażówka ma na celu rozbudzenie mini przedsiębiorczości wśród dzieci, oraz dodać odwagi w nawiązywaniu nowych relacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz