Tenczynek Świeże - do końca lipca ruszy 20 nowych punktów, w tym kilka w Warszawie Do końca 2023 roku ma powstać 100 sklepów Tenczynek Świeże na terenie całej Polski. Fot. Materiały prasowe

Tenczynek Świeże - do końca lipca ruszy 20 nowych punktów, w tym kilka w Warszawie

Autor: KG/horecatrends Data: 13 maja 2022 11:15

Do końca lipca ruszy 20 nowych punktów Tenczynek Świeże, w tym 4 w Warszawie. Do końca 2023 roku ma powstać łącznie 100 sklepów na terenie całej Polski.

Piwo Świeże nie jest poddawane procesowi pasteryzacji ani filtracji, co pozwala mu zachować wszystkie walory smakowe i zapachowe. Drugą stroną jest bardzo ograniczony czas przydatności do spożycia oraz konieczność restrykcyjnych warunków transportu, zwłaszcza w ciepłe dni.

- Świeże jest unikatem na rynku. Prosto z tanka po zakończeniu warzenia, w nocy, dostarczane jest własnym transportem Tenczyńskiej Dystrybucji do naszych punktów sprzedaży Tenczynek Świeże. Piwo nalewane do butelek przez sprzedawców gwarantuje niespotykane nigdzie indziej doznania. Dlatego sklepy w Krakowie i Wrocławiu cieszą się olbrzymim zainteresowaniem - wyjaśnia mówi Janusz Palikot, prezes Manufaktury Piwa Wódki i Wina S.A.

Jak podaje, spółka rozbudowuje sieć Tenczynek Świeże na terenie całej Polski.

- Do końca lipca otworzymy kolejne 20 punktów, w tym 4 w Warszawie: CH Arkady na ul. Solec, w Hali Koszyki, na ulicy Kaliny Jędrusik na Żoliborzu oraz na Mokotowie ul. Postępu. Nasze sklepy lokalizujemy w punktach, do których łatwo dotrzeć komunikacją miejską, a sprzedawcy to pasjonaci piwa, którzy mogą wiele opowiedzieć na temat sprzedawanych piw i innych alkoholi produkowanych w Tenczynku - podkreśla Janusz Palikot.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz