×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Thermomix w promocji? Trzeba się pospieszyć
Thermomix niebawem w świetnej promocji. Trzeba się spieszyć/fot. materiały prasowe

Thermomix w promocji? Trzeba się pospieszyć

Autor: www.telepolis.pl Data: 07 marca 2023 12:41

Jeśli planujecie zakup Thermomixa, jednak 5995 zł to za duża kwota na inwestycję? Firma Vorwerk szykuje w Polsce czasową promocję... - informuje www.telepolis.pl.

Inlacja dopadła również Thermomixa. Chociaż robot kuchenny już nie należał do urządzeń tanich, to jego cena wzrosła o 250 zł do 5995 zł. Firma Vorwerk zapowiada w Polsce promocję, dzięki której zakup Thermomixa będzie łatwiejszy.

Thermomix w promocji

Telepolis.pl informuje, że w najbliższych dniach Vorwerk Polska uruchomi promocję, w ramach której każdy będzie mógł kupić Thermomixa w ratach 0 procent. Oferta podobno ma zostać uruchomiona 10 marca i ma potrwać do 26 marca. Do wyboru będą dwa warianty promocji: 10 rat 0 procent lub 20 rat 0 procent. Oznacza to kolejno ratę około 600 lub 300 zł miesięcznie.

Thermomix cieszy się w Polsce ogromną popularnością. W 2022 roku kupiliśmy w sumie 246 707 urządzeń i to nawet pomimo stosunkowo wysokiej ceny, wynoszącej na tamten czas aż 5745 zł. Plasujemy się w czołówce krajów europejskich pod względem sprzedaży robota.

Thermomix to lifestylowy fenomen w Polsce – bez którego coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia, a na pewno codziennego gotowania./fot. materiały prasowe

Jak mówił dla portalspozywczy.pl Marek Myślicki, Chief Growth Officer w Stor9: Fenomen Thermomixa polega na dobrze zbudowanym mechanizmie sprzedaży bezpośredniej jak i obietnicy dołączenia do ekskluzywnego klubu posiadaczy/posiadaczek sprzętu, który diametralnie odmieni jakość ich życia.

Thermomix to już nie tylko produkt, robot kuchenny. To swego rodzaju zjawisko społeczne - dowodem na to jest "dyskuja" w sieci, jaką od lat prowadzą "zwolennicy" i "przeciwnicy" tego drogiego robota kuchannego. Na czym polega ten fenomen?

Urządzenie warte kilka tysięcy złotych jest swoistym manifestem statusu – tak jak kiedyś drogie ekspresy do kawy zanim pojawiły się kapsułkowe odpowiedniki. Podobnym fenomenem był w latach 90-tych ubiegłego wieku odkurzacz Rainbow, który łącząc w sobie kilka funkcji był jednocześnie wyznaczkimiem pewnego statusu właścicieli mieszkania w którym się znajdował - mówi Marek Myślicki, Chief Growth Officer.

Jego zdaniem to właśnie mix powyższych czynników zdaje się mieć decydujący wpływ na decyzje zakupową wielu osób. Operując w sprzedaży bezpośredniej, w której reprezentanci handlowi pozyskują klientów głownie poprzez sieć znajomych i ich poleceń, marce udało zbudować się mocną pozycję jako urządzenie premium jednocześnie będące bliżej swoich użytkowników.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz