×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
To koniec Hell's Kitchen na Polsat? Mateusz Gessler zadebiutuje w nowym programie
Mateusz Gessler został prowadzącym nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”. Fot. Polsat

To koniec Hell's Kitchen na Polsat? Mateusz Gessler zadebiutuje w nowym programie

Autor: Katarzyna Gubała Data: 24 maja 2023 10:55

Ruszają nagrania nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”, który zadebiutuje w TV4 już jesienią 2023 roku - poinformowała ''Czwórka''.

Szef kuchni i restaurator Mateusz Gessler ostatnio prowadził dwie edycje Hell's Kitchen emitowane w Polsat jesienią 2022 r. i wiosną 2023 r. Obecnie - jak poinformowała TV4 - będzie prowadzącym nowego kulinarnego show na antenie ''Czwórki''.

''W polskich domach gotują głównie kobiety. W programie „Para do Gara” sytuacja zostanie odwrócona. Zamysłem show jest, aby to mężczyźni wyszli z cienia i dali do pieca! A ich partnerki (czasem też mamy, siostry czy przyjaciółki) przeprowadziły ich krok po kroku przez proces przygotowywania konkretnego dania'' - opisuje nowe przedsięwzięcie stacja TV4. 

W każdym odcinku trzy pary powalczą o nagrodę pieniężną

W każdym odcinku widzowie mogą oglądać zmagania kulinarne trzech par. Małżeństwa, rodzeństwa czy pary przyjaciół pod okiem eksperta walczą o nagrodę pieniężną.

Zasady rywalizacji polegają na tym, że za każdym razem Mateusz Gessler zaprezentuje jeden przepis na danie, który kobiety muszą zapamiętać i następnie bezbłędnie przekazać swoim partnerom. Po zapoznaniu się z recepturą panie opuszczają studio, a ich miejsca, w trzech zaaranżowanych kuchniach, zajmują panowie.

„My Wife Rules” świetnie się ogląda na świecie

Producentem polskiej edycji programu „My Wife Rules” jest Constantin Entertainment na zlecenie telewizyjnej Czwórki. Za oryginalny format odpowiada Global Agency. Program światową premierę miał w 2018 roku i od tego czasu został sprzedany w dziewięciu krajach (Francja, Brazylia, Niemcy, Słowacja, Algieria, Bośnia, Turcja, Rumunia, Tajlandia). Stacja France 2 wyemitowała do tej pory 200 odcinków, a niemieckie Sat.1 tylko w 2022 roku pokazał 100 odcinków show.

Nagrania polskiej edycji ruszyły. Kulinarne show „Para do Gara” będzie miało polską premierę w telewizyjnej Czwórce jesienią 2023 roku. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz