×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Transgourmet i Selgros Cash & Carry partnerami konferencji MADE FOR Restaurant
Transgourmet i Selgros Cash & Carry partnerami konferencji MADE FOR Restaurant / fot. materiały prasowe

Transgourmet i Selgros Cash & Carry partnerami konferencji MADE FOR Restaurant

Autor: Transgourmet Polska Data: 21 marca 2022 14:32

Transgourmet i Selgros Cash & Carry po raz kolejny zostały sponsorem konferencji MADE FOR RESTAURANT, która pod hasłem RESPOSIBILITY odbędzie się 28 marca br. w hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

Tegoroczna edycja konferencji MADE FOR Restaurant, której Transgourmet i Selgros Cash & Carry są partnerami, nastawiona jest na udzielenie odpowiedzi na istotne dla restauratorów kwestie, związane z prowadzeniem działalności w obliczu pandemii czy wojny w Ukrainie.

Szczególnie podkreślona zostanie kwestia edukacji w branży gastronomicznej oraz wprowadzania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zostaną poruszone m.in. kwestie cyrkularnej gospodarki w restauracji, odpowiedzialności biznesowej i środowiskowej oraz kwestie ekonomiczne i zawiłości prawne. To już kolejna odsłona wydarzenia, które wspiera Transgourmet i Selgros Cash & Carry w celu zwiększenia świadomości w branży.

Wydarzenie będzie podzielone na 2 etapy: konferencję i koktajl wieczorny, podczas którego wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu o stypendium biznesowe MADE FOR Restaurant – TOP Odpowiedzialny Restaurator. Lista 10 restauratorów, nominowanych w kategorii Responsibility, została opublikowana 16 marca. Od tego momentu, na stronie internetowej wydarzenia można oddawać głos na swojego faworyta. Nazwisko zwycięzcy poznamy w dniu konferencji. W jury zasiądą dziennikarze i blogerzy kulinarni, przedstawiciele partnerskich firm oraz eksperci biznesowi.

Podczas wieczornego koktajlu zaprezentowany zostanie również ranking TOP 50 najlepszych polskich restauratorów według magazynu Forbes i FOR Solutions, zwierający 50 najbardziej liczących się nazwisk w branży.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Transgourmet i Selgros Cash & Carry nadal działają w Rosji. Wstyd!!!!